top of page
  • Ida

Hurá do Lurd - aneb další přesun


V úterý 17.7. se probouzíme na parkovišti v La Bastide-de-Sérou a padne rozhodnutí, že nakonec zajedeme i do Lurd. Dopoledne ale ještě trávíme na místním hřišti hraním si s Viki (projdeme snad všechna hřiště minigolfu), já a Marian cvičením podle Sadie Nardini zatímco naše úžasná dcera si sama trhala k zítřejším narozeninám pampelišky celých 20 minut.

Pak ještě své dvě lásky vysílám do městečka na nákup (no v místním obchůdku toho moc neměli, tedy rozhodně ne kedluben a petržel, které jsem potřebovala) a vařím falešný boršč v duchu "co dům dal".

A pak už se přemisťujeme po obědě dále do Lurd. Vikča se v autosedačce zase prospí a já cestou ještě seženu aspoň rybíz na dort, když už nemám ty jahody a maliny a kolem 17:00 přijíždíme do kempu u Lurd. Viki je v sedmém nebi, protože tady mají trampolínu a houpačky a nám se tady taky líbí, protože kupodivu zrovna tady není moc lidí a je tu spousta volného travnatého místa a krásné stromy, prostě lepší místo na zítřejší oslavu Viktorčiných narozenin jsme si nemohli přát.

Sympatická slečna nebo paní v kempu je k mému potěšení nadšená z mé francouzštiny, protože je asi lepší než její angličtina a doporučuje nám výlet navečer na procesí se svíčkami - o tom však již více v dalším příspěvku.

TOP zážitky se vztahují až na večerní část dnešního dne, takže více v dalším příspěvku

#bydlík

20 zobrazení0 komentářů
Nejnovější příspěvky
bottom of page