top of page
  • Ida

Kolmo kolem Walchensee


Ve středu opět až někdy kolem 11:00 ráno vyrážíme na kolech kolem jezera z Wohnmobil Nachtparkplatz směrem Jachenau. Původně jsme si tedy mysleli, že do Jachenou nepojedeme, ale protože nikde cestou nebyla žádná otevřená restaurace, hlad nás zahnal až tam.

Předtím jsme si dali ovšem dlouhou zastávku u jezera, kde jsme narazili na plantáže lesních jahod a kde se Viki chtěla stůj co stůj v ledové vodě koupat. Naštěstí jsme jí to tentokrát rozmluvili.

V Jachenau byla otevřená restaurace i obchod, takže jsme nakoupili mouku, vejce a kysanou smetanu a k večeři byly super luxusní palačinky. Přílohou byl plný talíř lesních jahod, které jsme ještě cestou zpátky dosbírali. Sklep to vypadalo, že Němci lesní jahody vůbec nesbírají, protože to množství a velikost jahod, na které jsme cestou narazili, bylo k nevíře...

Já ještě po večeři stihnula u bydlíku i přes špatný signál call se svou budoucí nadřízenou, zatímco Marian s Viki koukali u jezera na kachňátka. A protožei Viki přes den nespala, od 20:30 už byl jen klidný večer v bydlíku.

TOP zážitky:

Celý VIM tým: Jahody, jahody, jahody...

Marian a Ida: cyklovýlet jako takový s úspěšným nalezení hospody

#jezera

31 zobrazení0 komentářů
Nejnovější příspěvky
bottom of page