top of page
  • Ida

Poslední den v Achensee a přesun k Walchensee


Ráno nás probudily zvuky snad 5 sekaček, které se “sletěly” ze všech stran na náš bydlík. Trávu kolem něj měly sice posekanou za půl hodiny, ale my už neusnuli, a tak jsme ve středu výjimečně z postele nevylezli v devět, ale v osm. Měli jsme tím pádem dostatek času si po snídani jít zacvičit k jezeru.

Tak se nám tam líbilo, že jsme se rozhodli zůstat do oběda. Došlo dokonce i na koupání.

I když, lze to nazvat koupáním, když člověk s drkotajícími zuby udělá pár temp a pak maže zpátky na sluníčko? Voda byla opravdu ledová, ale i tak jsme do ní šli všichni dobrovolně několikrát, a Viki byla z vody naprosto nadšená. Bohužel jsem se pak zapomněla namazat a spálila si záda, ale jinak to byl top zážitek a pohoda.

Na oběd jsme se stavili opět ve Sport Pensionu Geisler, který jsme objevili již v roce 2016 a vybrali jsme ho letos opět, protože má perfektní vyžití pro děti hned venku vedle restaurace: trampolína, skluzavka, houpačky…

Pak ještě rychlý nákup v místním Sparu a zatímco Viki spala v autosedačce od 16:00 do 17:00 přejezd úzkou soukromou cestičkou za €7 k jezeru Walchensee.

Zaparkovali jsme bydlíka v místním Wohnmobil Nachtparkplatz a po grilovačce odjíždíme ještě v osm večer na kolech směr městečko Walchensee hledat hospodu s wi-fi, leč marně, protože ta je až ve městě a tam už se nám nepodaří dojet.

Večerka dnes pro dítě tedy až ve 22:00.

TOP zážiky:

Dnes pro všechny stejně – válení a koupání a pohoda dnes dopoledne u jezera Achensee.

TAGS: koupání

#jezera

60 zobrazení0 komentářů
Nejnovější příspěvky
bottom of page