VIM TEAM

Blog o rodinném cestování nejen bydlíkem

September 2, 2019

Středověké městečko CasteStředověké městečko Castel del Monte v národním parku Gran Sasso se proslavilo mimo jiné tím, že se zde natáčel film Američan s Georgem Clooneym.l del Monte v národním parku Gran Sasso se proslavilo mimo jiné tím, že se zde natáčel film Američa...

September 1, 2019

Seznam míst v Itálii, kde jsme od vzniku tohoto blogu, tj. od června 2018 strávili noc. Je to vlastně takový zjednodušený záznam našich cest s tipy na přespání.

September 1, 2019

Oblast kolem Campo Imperatore v italském národním parku Gran Sasso je dobře přístupná autem. Ve všední den v září tady už nebyla ovšem ani noha.

August 31, 2019

Italský národní park Gran Sasso nás věru překvapil. Přečtěte si článek o třech dnech a dvoudenním treku v Prati di Tivo a pochopíte, proč jsme si ho zamilovali.

August 26, 2019

Lago di Garda- ráj pro surfaře, cyklisty, horolezce, koupání chtivé... Možná i proto je tady v sezóně celkem dost turistů. Jezdíte sem taky?

August 21, 2019

Okruh kolem Tre Cime je skvělý nejen pro děti, ale myslím, že jeho část by byla vhodná i pro vozíčkáře, minimálně ta od Rifugia Auronzo k Rifugiu Lavaredo.

August 18, 2019

Níže uvádíme seznam všech míst v Rakousku, kde jsme od vzniku tohoto blogu, tj. od června 2018 strávili noc.

Snažíme se spát co nejvíce to jde mimo kempy, ale někdy rádi dáme přednost kempu - buď z důvodu, že už chceme pohodlnou sprchu nebo vyprat prádlo v pračce, nebo...

August 18, 2019

Celková trasa cca 15,5 km. Mapy.cz říkají, že se to dá dát za cca 6 hodin, s naší čtyřletou Viki nám to na Maurerkogel a zpět trvalo necelý den a půl.

August 16, 2019

Jak vypadá pořádný servisní den v bydlíku po cca dvou týdnech na cestě? Jak se v bydlíku peče štrúdl a co ještě Marian s Viki zažili v Salaachtaleru?

August 16, 2019

Saalachtaler - oblast městečka Sankt Martin a Weißbach, soutěsek Seisenbergklamm a Vorderkaserklamm, a taky jeskyně Lamprechtshöhle a krásných dětských hřišť.

Please reload

Hledat podle tématu
Doporučené příspěvky

V horách u Campo Imperatore

September 1, 2019

1/10
Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now